Kim jesteśmy
Jesteśmy obecni na polskim rynku producentów detali metalowych nieprzerwanie od ponad 30 lat. Z dumą możemy powiedzieć o sobie specjaliści i profesjonaliści. Naszą wiedzę opieramy kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu.
Koncentrujemy się na produkcji oczek metalowych i nap. Nasze produkty wykorzystywane są w krawiectwie, kaletnictwie,  szewstwie, poligrafii i reklamie.
Co zyskujesz kupując u nas

Kupując w naszej firmie, zyskujesz gwarancję rzetelnej i szybkiej obsługi. Oferowane przez nas produkty są najlepszej jakości i co najważniejsze w możliwie najniższych cenach w Polsce!

Przy stałej współpracy i odpowiedniej wielkości zamówień zapewniamy darmową dostawę. Większość produktów mamy dostępnych od ręki na półce, nie zmarnujesz więc czasu czekając na dostawę.

 

Rozumiemy Twój biznes

Wiemy jak ważna jest stabilność i niezmienność warunków współpracy. Z większością naszych Partnerów współpracujemy nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Jeśli zaskakujemy to tylko pozytywnie nieoczekiwaną obniżką cen i pełną dostępnością. Mamy nieposzlakowaną opinię na rynku.

Pozytywne opinie o towarach mogą potwierdzić wszyscy nasi wieloletni Kontrahenci. Dewiza, którą się kierujemy, to pełna koncentracja na Kliencie. Stawiamy na zaufanie oraz długofalowe relacje ze wszystkimi Partnerami.