Zadzwoń: +48 601 324 616 lub napisz na adres e-mail: biuro-apro@wp.pl.

O nas

Producent oczek metalowych

Firma „Apro” Andrzej Penkala to polski producent oczek metalowych. Działamy w branży już ponad 30 lat i jesteśmy małą rodzinną firmą pokoleniową.
Zajmujemy się produkcją oczek kaletniczych, rymarskich, obuwniczych, oczek do plandek i odzieży. Nasze produkty wykorzystywane są w branży poligraficznej oraz reklamowej.  Z naszych produktów korzystają notariusze zaopatrując się w oczka do zszywania dokumentów a oczka do teczek biurowych sprzedają się u nas w milionach sztuk. Mieliśmy też nietypowe zlecenia i produkowaliśmy oczka do okotarowania scen czy też oczka do hełmów wojskowych czy oczka do beretów harcerskich.
Sprawdź naszą ofertę, jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz zadzwoń do nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy obecni na polskim rynku producentów detali metalowych nieprzerwanie od ponad 30 lat. Z dumą możemy powiedzieć o sobie specjaliści i profesjonaliści. Naszą wiedzę opieramy kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu.
Koncentrujemy się na produkcji oczek metalowych do różnych zastosowań. Nasze produkty wykorzystywane są w krawiectwie, kaletnictwie,  szewstwie, poligrafii i reklamie.

Co zyskujesz kupując u nas

Kupując w naszej firmie, zyskujesz gwarancję rzetelnej i szybkiej obsługi. Oferowane przez nas produkty są najlepszej jakości i co najważniejsze w możliwie najniższych cenach w Polsce! Zaopatrujemy producentów, hobbystów i hurtownie.

Przy stałej współpracy i odpowiedniej wielkości zamówień zapewniamy darmową dostawę. Większość produktów mamy dostępnych od ręki na półce, nie zmarnujesz więc czasu czekając na dostawę.

 

Rozumiemy Twój biznes

Wiemy jak ważna jest stabilność i niezmienność warunków współpracy. Z większością naszych Partnerów współpracujemy nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Jeśli zaskakujemy to tylko pozytywnie nieoczekiwaną obniżką cen i pełną dostępnością. Mamy nieposzlakowaną opinię na rynku.

Pozytywne opinie o towarach mogą potwierdzić wszyscy nasi wieloletni Kontrahenci. Dewiza, którą się kierujemy, to pełna koncentracja na Kliencie. Stawiamy na zaufanie oraz długofalowe relacje ze wszystkimi Partnerami.